Mai jos gasesti agentiile noastre.

Din pacate colegii din agentii nu pot oferi informatii telefonice legate de comenzile online, pentru acest lucru puteti apela cu incredere la numarul 0374-600.700 sau puteti lasa un mesaj prin formularul de contact de pe site si revenim catre tine in cel mai scurt timp!

Agentia Baneasa Galeria Feeria

Bucuresti, Sector 1, Sos. Bucuresti – Ploiesti, nr. 44A

In incinta Galeriei Feeria in linia caselor de marcat Carrefour

Suntem intre Garanti Bank si Market-ul DM.

Tel: 0747.748.837 / email: baneasa@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00

Sambata 10:00 - 22:00

Duminica 10:00 - 22:00

Agentia Basarab

Bucuresti, Sector 1, Sos. Orhideelor, nr. 46

In incinta supermarket-ului Kaufland

Tel: 0784.004.400 / email: basarab@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 09:30 - 18:30

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Grivitei

Bucuresti, Sector 1, Calea Grivitei, nr. 371

In incinta service-ului DANLUC AUTO la etajul 1

Tel: 0720.322.404 / email: grivitei@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 08:30 - 16:30

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Sisesti

Bucuresti, Sector 1, Sos. Gheorghe Ionescu Sisesti, nr. 6

In incinta supermarket-ului Kaufland

Tel: 0784.244.268 / email: sisesti@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 19:00

Sambata 09:30 - 15:30

Duminica inchis

Agentia Barbu Vacarescu

Bucuresti, Sector 2, Str. Barbu Vacarescu, nr. 120-144

In incinta Galeriei Kaufland.

Suntem langa XPRESS.

Tel: 0786.078.922 / email: barbu-vacarescu@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 09:00 - 20:00

Sambata 09:00 - 20:00

Duminica 09:00 - 20:00

Sediul Central

Bucuresti, Sector 2, Str. Traian, Nr. 184 - 186, cladirea NIRO, etaj 7

Tel: 0374.600.700 / email: office@ritter.ro

Program: Luni - Joi 09:00 - 18:00

Vineri 09:00 - 17:30

Sambata inchis

Duminica inchis

* Studioul de filmare RITTER Broker TV se afla la nivelul -1

Agentia Pantelimon

Bucuresti, Sector 2, Sos. Pantelimon, nr. 244-246

In incinta supermarket-ului Kaufland

Pe galerie in fata caselor de marcat

Tel: 0740.452.629 / email: pantelimon@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 19:00

Sambata 09:30 - 15:30

Duminica inchis

Agentia Universitate

Bucuresti, Sector 2, Str. Tudor Arghezi, nr. 8-10

cladirea Unimed, parter

( doar cu programare telefonica )

Tel: 0722.457.145

Program: Luni - Vineri 12:00 - 20:00

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Vitan

Bucuresti, Sector 3, Calea Vitan, nr. 55-59

In incinta centrului comercial Bucuresti Mall

Suntem la nivelul -1 intre Mega Image si spalatoria Lava & Cuce

Tel: 0760.634.444 / email: vitan@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 22:00

Sambata 10:00 - 22:00

Duminica 10:00 - 22:00

Agentia Aparatorii Patriei

Bucuresti, Sector 4, Sos. Oltenitei, nr. 388

In incinta supermarket-ului Kaufland

Pe galerie langa Sensiblu

Tel: 0720.050.531 / email: aparatorii-patriei@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 09:30 - 19:30

Sambata 09:30 - 19:30

Duminica 09:30 - 18:30

Agentia Crangasi

Bucuresti, Sector 6, Calea Crangasi, nr. 29

la parterul Pietei Agroalimentare Crangasi

Tel: 0799.252.525 / email: crangasi@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 19:00

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Crangasi 2 ( in curand )

Bucuresti, Sector 6, Calea Crangasi, nr. 19-21, Bl. 12, Parter

Suntem fix langa Garanti Bank

Tel: 0761.155.002 / email: crangasi2@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 18:00

Sambata 10:00 - 16:00

Duminica inchis

Agentia Iuliu Maniu

Bucuresti, Sector 6, Blvd. Iuliu Maniu, nr. 170

Ne gasesti cum treci de Garanti Bank, pe partea dreapta, la parter dupa colt

Tel: 0761.371.954 / email: iuliu-maniu@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 19:00

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Brancusi

Bucuresti, Sector 6, Valea Oltului , nr. 195-197

In incinta supermarket-ului Kaufland

Pe galerie in fata caselor de marcat

Tel: 0767.999.044 / email: brancusi@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 10:00 - 19:00

Sambata 09:30 - 15:30

Duminica inchis

Agentia Dragonul Rosu

Ilfov, Dobroesti, Str. Dragonul Rosu, nr. 1-10

In incinta complexului Comercial Dragonul Rosu

Suntem intre Magazinul Megashop si Dragonul Rosu nr. 3

Tel: 0720.019.910 / email: dragonulrosu@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 08:00 - 13:30

Sambata 08:00 - 12:00

Duminica inchis

Agentia Bragadiru

Ilfov, Bragadiru, Sos. Alexandriei, nr. 229

In incinta supermarket-ului Kaufland

Pe galerie in fata caselor de marcat

Tel: 0786.346.778 / email: bragadiru@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 11:00 - 20:00

Sambata 09:00 - 13:00

Duminica inchis

Agentia Buftea

Ilfov, Buftea, Sos. Bucuresti - Targoviste, nr. 232

In incinta supermarket-ului Kaufland

Pe galerie in fata caselor de marcat

Tel: 0735.046.047 / email: buftea@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 09:30 - 18:30

Sambata inchis

Duminica inchis

Agentia Timisoara

Timis, Timisoara, Str. Gheorghe Lazar, nr. 9, parter, corp D+H

Suntem in cladirea de birouri de langa Aquatim

Ne gasesti vis-a-vis de ANAF si Piata 700

Tel: 0767.450.864 / email: timisoara@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 09:00 - 13:00

Sambata doar cu programare

Duminica doar cu programare

Agentia Giroc

Timis, sat Giroc, Str. Naturii, Nr. 2

Suntem langa supermarketul PROFI city

Tel: 0767.450.864 / email: giroc@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 14:00 - 19:00

Livrare la domiciliu in Giroc si Chisoda intre orele 19:00-20.30

Sambata doar cu programare

Duminica doar cu programare

Agentia Pascani

Iasi, Pascani, Str. Garii, Nr. 61A

Ne gasesti vis a vis de Depou

Tel: 0760.442.147 / email: pascani@ritter.ro

Program: Luni - Vineri 08:30 - 16:30

Sambata 09:00 - 14:00

Duminica inchis



Icon securitate LibraPay

RITTER - Broker de Asigurare si Reasigurare SRL

Telefon: 0374-600.700
E-mail: office@ritter.ro

Bucuresti, Sector 2, Str. Traian, Nr. 184-186, Etaj 7


CUI: 26782334
Reg.Com: j40/3925/15.04.2010
Capital social: 150.000 LEI

Autorizatie 441/2010

numarul RBK-632 din registrul brokerilor

UNICREDIT BANK

RO23 BACX 0000 0007 6484 5000

Tel: +40374-600.700 / email: office@ritter.ro

Contact
Se incarca ... asteptati